Savjetovanje s javnošću o Prijedlogu Pravilnika o postupku provedbe jednostavne nabave

by | lip 10, 2026 | Naslovnica

Osnovna škola “Dr. Franjo Tuđman”, Beli Manastir provodi savjetovanje s javnošću o Prijedlogu Pravilnika o postupku provedbe jednostavne nabave.
Savjetovanje traje 30 dana, a provodi se od 10.lipnja 2026. do 10.srpnja 2026.

Cilj savjetovanja je prikupljanje primjedbi i prijedloga javnosti te se stoga pozivaju svi zainteresirani da svije primjedbe i prijedloge na Prijedlog Pravilnika o postupku provedbe jednostavne nabave dostave na Obrascu sudjelovanja u savjetovanju u navedenom roku trajanja savjetovanja.

OBRAZLOŽENJE

Donošenje novog Pravilnika o postupku provedbe jednostavne nabave predlaže se radi potrebe usklađivanja s Izmjenama i dopunama Zakona o javnoj nabavi (“Narodne novine”, broj 48/26), kao i radi prilagodbe postupaka jednostavne nabave novim funkcionalnostima Elektroničkog  javne nabave Republike Hrvatske (skrnACRTaćeno: EOJN RH).

PRILOZI:

Obrazac-sudjelovanja-u-savjetovanju

NACRT PRAVILNIKA O PROVEDBI JEDNOSTAVNE NABAVE_OS_DR_FT

Pročitajte još

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE 2026/2027.

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVNE GODINE 2026/2027.

Dragi učenici i roditelji, Nastava počinje u ponedjeljak 7. rujna 2026. Prvi dan škole organiziran je prema slijedećem rasporedu: - u 8 sati dolaze učenici od 5. do 8. razreda - u 9 sati dolaze učenici 2., 3., 4. razreda i posebnih odjela - u 10 sati počinje svečanost...

Pročitajte više
Skip to content