Županijsko natjecanje u odbojci

by | ožu 11, 2025 | Naslovnica

U četvrtak 06.03.2025.g u Nastavno sportskoj dvorani u Belom Manastiru održano je županijsko natjecanje u odbojci u konkurenciji učenica 7./8. razreda, a organizator natjecanja bila je OŠ “Dr. Franjo Tuđman”, Beli Manastir.
Na natjecanju je nastupilo 6 škola:
OŠ Matije Petra Katančića Valpovo
OŠ kralja Tomislava Našice
OŠ Frana Krste Frankopana Osijek
OŠ Josipa Antuna Čolnića Đakovo
OŠ Antuna Mihanovića Osijek i
OŠ “Dr. Franjo Tuđman “, B. Manastir
Pobjednik natjecanja je OŠ Frana Krste Frankopana Osijek.
Čestitke pobjedniku i puno uspjela na državnom natjecanju.

                                          Vladimir Bukalo

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content