Županijsko natjecanje iz kemije

by | ožu 12, 2025 | Naslovnica

U utorak, 11.ožujka 2025. godine, u OŠ Franje Krežme u Osijeku održano je Županijsko natjecanje iz kemije.
Našu školu predstavljala je učenica Iva Mia Pajčin, učenica 7.c razreda.
Iva Mia je osvojila  8. mjesto!
Još jednom čestitamo učenici na ostvarenom uspjehu!
                                                                                                                                         Sonja Jakobfi

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content