Županijsko natjecanje iz biologije

by | ožu 6, 2025 | Naslovnica

U ponedjeljak, 3.ožujka 2025. godine, u OŠ Antuna Mihanovića u Osijeku održano je Županijsko natjecanje iz biologije.

Našu školu predstavljao je učenik Ognjen Malinić, učenik 8.b razreda.
Ognjen je osvojio 1. mjesto!
Još jednom čestitamo Ognjenu na ostvarenom uspjehu!  
                                                                                                                                            Sonja Jakobfi

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content