Učenici 3.c razreda posjetili su ured gradonačelnika

by | velj 9, 2025 | Naslovnica

Učenici 3.c razreda posjetili su ured gradonačelnika Grada Belog Manastira u okviru nastave Prirode i društva. Srdačno su ih dočekali gradonačelnik Tomislav Rob i njegov zamjenik Goran Hes te ih ukratko upoznali s poviješću našega grada. Predstavili su im i sadašnja obilježja, opisali im kako grad funkcionira te saslušali želje, potrebe i ideje učenika za poboljšanje života u gradu. Učenici su uživali tijekom ugodnog razgovora uz grickalice i sokove.

                          Vedran Gajski

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content