Obavijest o početku nastave u drugom polugodištu

by | sij 3, 2025 | Naslovnica

Dragi učenici,
nastava u drugom polugodištu počinje 7. siječnja 2025.
U prijepodnevnoj smjeni od 8 sati su učenici razredne nastave i učenici 6. i 8. razreda. Učenici posebnih odjela nastavu započinju u 8.55 sati.
U poslijepodnevnoj smjeni od 13.30 sati su učenici 5. i 7. razreda.
Želim vam svima uspješnu 2025. godinu!

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content