Međuškolsko natjecanje u odbojci

by | velj 22, 2025 | Naslovnica

Dana 21.2. 2025.u Kneževm Vinogradima održano je međuškolsko natjecanje u odbojci za učenice 7. i 8. razreda. Na natjecanju je nastupila i ekipa OŠ “Dr.F. Tuđman”, Beli Manastir u sastavu: Mia Matijević,Katarina Kovač, Iris Pintar, Lucija Dedić,Nika Babić, Elena Jančić i Nikol Jukopila. Ekipa je pobjedama osvojila prvo mjesto i nastup na županijskom natjecanju. Čestitke na igri i uspjehu!

                                                                  Vladimir Bukalo

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content