Međuškolsko natjecanje u odbojci

by | ožu 14, 2025 | Naslovnica

U utorak 11.3. 2025.g u Kneževom Vinogradima održano je međuškolsko natjecanje u odbojci za učenice 5./6.razreda. Na natjecanju su sudjelovale ekipe OŠ Kneževi Vinogradi, OŠ Draž i OŠ “Dr.F. Tuđman”, Beli Manastir, a našu školu uspješno su predstavljale : Elena Jančić, Nikol Jukopila,Nika Babić, Tia Tenjeri, Hana Virag, Mia Župčić i Aria Gugić.

                                                                    Vladimir Bukalo

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content