2.b i 2.c na klizanju

by | pro 12, 2024 | Naslovnica

Dana 11.12.2024. učenici 2.b i 2.c razreda OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ Beli Manastir, proveli su nezaboravno poslijepodne na klizanju u Osijeku. Bilo je tu puno smijeha, padova i učenja novih vještina na ledu. Svi smo se odlično zabavili! Nakon aktivnosti na ledu, uslijedila je slatka pauza u slastičarnici Petar Pan, gdje smo se počastili toplom čokoladom, čajem i kolačima.

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content