1.kolo Modelarske lige

by | velj 20, 2025 | Naslovnica

Dana 19.2.2025. u OŠ Dr. Franjo Tuđman u Belom Manastiru održano je 1.kolo Modelarske lige u organizaciji ZTK Grada Osijeka uz potporu ZTK Osječko-baranjske županije. Na natjecanju su sudjelovali i učenici Posebnih odjela, a pridružile su se i 3 ekipe iz PŠ Baranjsko Petrovo Selo(MŠ OŠ Šećerana). Na raspolaganju su imali 3 školska sata da izrade model rakete prema nacrtu tajnika ZTK Grada Osijeka Danijela Rakića. Najbolje ocijenjene ekipe su:

  1. mjesto Ognjen i Ivan
  2. mjesto Boris i Mateo
  3. mjesto Tena i Josip

Dvije najbolje ocijenjene ekipe bit će pozvane na 2.kolo Modelarske lige odnosno županijsku razinu natjecanja.

                                                                                     Dominik Jurak

Pročitajte još

Školska izviđačka skupina „Mravi”

Školska izviđačka skupina „Mravi”

U nastavnoj godini 2026./2027. osnovana je izviđačka grupa „Mravi” čiji članovi su bili učenici šestih i osmih razreda. Oformljene su četiri patrole: skakavci, bogomoljke, stršljenovi i bubamare. Sastajali smo se za lijepa vremena u školskom drvorištu ili kad je bilo...

Skip to content