preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir

Login
Tražilica

Raspored pisanih provjera

Sukladno PRAVILNIKU O NAČINIMA, POSTUPCIMA I ELEMENTIMA VREDNOVANJA UČENIKA U OSNOVNOJ I SREDNJOJ ŠKOLI, vremenik pisanih provjera samo je okvirni plan te je podložan promjenama. Stoga podsjećamo učenike da redovito provjeravaju vremenik unutar aplikacije eDnevnik.

Raspored informacija
"Mravci - znalci"

 

Priručnik za pomoćnike u nastavi  za rad s djecom s teškoćama u razvoju

Priloženi dokumenti:
Ucimo zajedno.pdf

 

Sigurnost na internetu

 

Kampanja za zaustavljanje seksualnog nasilja nad djecom

Raspored zvona

1. sat

8:00-8:45

13:30-14:15

2. sat

8:50-9:35

14:20-15:05

3. sat

 9:50-10:35

15:20-16:05

4. sat

10:50-11:35

16:10-16:55

5. sat

11:40-12:25

17:00-17:45

6. sat

12:30-13:15

17:50-18:35

 

Školska kuhinja

Naš YouTube kanal

 

Upisi u srednju školu

Upisi.hr

Raspored informacija 2018./2019.

RASPORED INFORMACIJA ZA 2018./2019.

RASPORED INFORMACIJA UČITELJA – NEPARNA SMJENA

IME I PREZIME

DAN

SAT

Nada Stojanović

Četvrtak

3.

Sarita Mišir

Četvrtak

3.

Svjetlana Grujić

Ponedjeljak

5.

Helena Ivičin

Četvrtak

3.

Sonja Jakobfi

Petak

7. neparni ujutro/6. nep. popodne

Robert Zgrablić

Utorak

4.

Mirta Pilić

Četvrtak

2.

Melita Lesić

Petak

5.

Valentina Majstorović

Ponedjeljak

3.

Lidija Šumiga

Ponedjeljak

3.

Ljerka Đerfi

Ponedjeljak

3.

Ivana Jalšovec

Ponedjeljak

2.

Mirela Elveđi

Ponedjeljak

6.

Vanja Gojević

Ponedjeljak

2.

Svjetlana Nenadović

Srijeda

3.

Nenad Marković

Petak

2.

Brigitta Jager

Srijeda

4.

Sofija Bodlović

 

 

Saša Musa

Četvrtak

2.

Ivana Kostadinović

Petak

2.

Zdenka Kvesić

Četvrtak

2.

Dragan Vukadinović

Utorak

2.

Vedran Gajski

Ponedjeljak

5.

Tanja Babić

 

 

Bojan Đurđević

Utorak

2.

Vlasta Kajtar

Utorak

3.

Josip Klaić

Četvrtak

5.

 

RASPORED INFORMACIJA UČITELJA – PARNA SMJENA

IME I PREZIME

DAN

SAT

Ivana Čavar

Četvrtak

3.

Zdenka Baković

Ponedjeljak

4.

Ankica Vujaklija

Četvrtak

5.

Svjetlana Babić

Utorak

2. uvijek ujutro

Radivoj Mihajlović

Srijeda

5.

Danijela Zelić

Srijeda

3.

Ana Rabbi

Utorak

5.

Vera Marković

Utorak

4. uvijek ujutro

Brigita Mihajlović

Utorak

3.

Jasna Zorić

Utorak

4.

Željana Ristić

Srijeda

3. uvijek ujutro

Josip Blekić

Utorak

3. uvijek ujutro

Sanela Dropulić

Utorak (uvijek ujutro)

6.

Silvana Bošnjak

Petak (uvijek ujutro)

5.

Blaženka Franjić

Četvrtak

5.

Darjana Tatai

Petak

3.

Andrea Lendrec

Ponedjeljak

5.

Vesna Rakić

Utorak

6.

Ivana Hannich

Srijeda

6.

Manda Kiš

Petak

2.

Samanta Velemirović

Ponedjeljak

4.

Drago Mustač

Četvrtak

2.

Ivan Mumlek

Četvrtak

2.

 

RAZREDNICI U 2018./2019.

Razredna nastava

1.a - Lidija Šumiga
2.b - Valentina Majstorović
3.c - Vedran Gajski

2.a - Ivana Hannich
2.b - Vesna Rakić

3.a - Ljerka Đerfi
3.b - Melita Lesić
3.c - Mirela Elveđi
3.d - Mirta Pilić

4.a - Blaženka Franjić
4.b - Andrea Lendrec
4.c - Darjana Tatai

 

Predmetna nastava

5.a - Sonja Jakobfi
5.b - Ivana Kostadinović
5.c - Nada Stojanović

6.a - Ana Rabbi
6.b - Daniela Zelić
6.c - Ivana Čavar

7.a - Nenad Marković
7.b - Svjetlana Grujić
7.c - Martina Bošković

8.a - Jasna Zorić
8.b - Samanta Velemirović
8.c - Zdenka Baković

 

Posebni odjeli

2. i 3.po - Sanela Dropulić
1. i 4.po - Silvana Bošnjak

5.po - Vera Marković
6.i 8.po - Josip Blekić
7.po - Ankica Vujaklija
 

odgojno-obrazovna skupina - Željana Ristić
 




preskoči na navigaciju